Klassikoolitus "Disainmõtlemise praktilised tööriistad" - LÜKKUB EDASI
**********************************************************************************************************************************
KOOLITUS LÜKKUB EDASI 2024. AASTASSE - anname teada kohe, kui uus toimumisaeg paigas.
**********************************************************************************************************************************
Klassikoolitus "Disainmõtlemise praktilised tööriistad" on spetsiaalselt siseaudiitoritele mõeldud teenusedisaini praktiliste tööriistade koolitus, mille viib läbi Põhjamaade üks suuremaid arendus- ja disainimaju Helmes.
Teenusedisaini praktiliste tööriistade koolitus on jätk maikuus toimunud teenusedisaini tutvustavale koolitusele. Samas kevadine koolitus ei ole eelduseks, et osaleda seekordsel koolitusel. Ootame osalema kõiki, keda see teema huvitab.
Praktiliste tööriistade koolituse eesmärk on tutvustada kasutajakeskse lähenemist auditeerimisprotsessides ning praktiliselt ja omal käel läbi proovida olulisemad tööriistad ja võtted protsessi erinevates osades.
Palun täida koolituse kokkupanemiseks vajaliku sisendi saamiseks lühike küsimustik. Küsimustiku link on siin: https://forms.office.com/e/ZwmxNdKAqT
Väike eelküsitlus nii koolitusel osalejatele kui ka teistele huvilistele on abiks, et just siseaudiitoritele huvipakkuvad teemad ja küsimused saaksid koolitusel käsitletud ning Helmese eksperdid tutvustaksid meile just neid tööriistu, mis on just siseaudiitorite töös kõige praktilisema väärtusega. Teie antud sisend teeb novembris toimuvast koolitusest just siseaudiitoritele valmistatud rätsepalahenduse, mis on üles ehitatud meie vajadustest lähtuvalt ning pakub osalejatele reaalset ja praktilist väärtust.
Kõik hiljemalt 8. oktoobriks laekunud vastused on sisendiks Helmese ekspertidele koolituse sisu kokkupanekul. Võid küsitluses jagada oma mõtteid ka hiljem ning võimalusel arvestavad Riina ja Rait neid koolituse läbiviimisel.
NB! Koolituse täpne sisu ja teemapunktid selguvad peale küsitlusest saadud vastuste analüüsimist. Lisame need siia sündmuse alla kohe, kui Helmese koolitajad on teemad paika pannud.
Päevakava
10.15 – 10.30 Kogunemine, osalejate registreerimine
10.30 – 12.00 Koolituse I osa
12.00 – 13.00 Lõunapaus
13.00 – 14.30 Koolituse II osa
14.30-15.00 Küsimused-vastused
Toimumiskoht
Koolitus toimub Tallinnas (toimumiskoht täpsustamisel). NB! Klassikoolitusel on osalejate arv piiratud!
Sihtgrupp
Ootame koolitusele kõiki – nii algajaid kui ka kogenud audiitoreid, kes soovivad pakkuda oma organisatsiooni klientidele suuremat väärtust ja mõjukamaid teenuseid.
Lektorid
Koolitust viivad läbi Helmes Design eksperdid Riina Libe ja Rait Matiisen.
Riina Libe (Helmes Design, Design Lead) on Helmese disainimeeskonna digitoote- ja teenusedisaini spetsialist. Ta on pühendunud kasutajakesksele lähenemisele läbi loova probleemilahenduse protsessi ehk disainmõtlemise ja omab valdkonnas pikaajalist kogemust. Tema missiooniks on aidata kaardistada ja kokku tuua organisatsioonide ja lõppkasutajate vajadusi, kasutades strateegilist mõtlemist, disainiprotsesse ja metodoloogiat, et tekiks soodne kasvupinnas parima võimaliku väärtuse loomiseks.
Rait Matiisen (Helmes Design, Team Lead) on Eesti ühe suurema arendusmaja Helmes strateegilise disaini ärisuuna juht. Helmes on aidanud luua üle kolmandiku E-Eestist ning töö jätkub edukalt praegugi. Raidu juhitav Helmes Design on aidanud avaliku ja erasektori organisatsioonidel luua erinevaid kasutajakeskseid lahendusi: koos on parandatud kasutajakogemusi ja kasutajaliideseid, koos on tehtud kvalitatiivseid hüppeid teenusedisainis ja disainisüsteemides. OECDst ÜROni, CERNist Piletilevini - disainmõtlemine äri või organisatsiooni juhtimise tasandil annab tõendatult rohkem kõigile osapooltele - teenuse/toote kasutajale, osutajale kui ka ühiskonnale tervikuna.
Helmese disainitiimi klientideks on lisaks ülaltoodule olnud avalikust sektorist nt Statistikaamet, TEHIK, Riigi Tugiteenuste Keskus, Maaeluministeerium ja mitmed teised organisatsioonid. Erasektoris on neil kliente pangandus-, (taastuv)energia-, tehnoloogia-, logistika ja erameditsiini valdkonnas, aga ka mitmetes teistes sektoriteks. Ühendavaks märksõnaks on soov oma teenust, toodet või lahendust muuta kasutajasõbralikumaks, tõhusamaks ning jätkusuutlikumaks.
Maht
Koolituse läbimine annab 4,2 CPE tundi.
Koolitusel osalejad saavad koolituse läbimist tõendava digitunnistuse, mille leiad kodulehelt, oma kontolt "Minu sündmused" menüüpunktist. Pead kodulehele sisse logima vaatamiseks ja/või alla laadimiseks.
Osavõtutasu
ESAÜ liikmetele 125 eurot, teistele 190 eurot.
Osavõtutasu sisaldab koolitusmaterjale, mis tehakse koolitusel osalejatele kättesaadavaks digitaalselt. Koolituse arve esitatakse registreerunud osalejatele hiljemalt 5 tööpäeva jooksul peale koolituse toimumist.
Registreerimine*
- ESAÜ liikmed: logi kodulehele sisse, vali esilehel Kalendrist sündmus ja kliki punasel nupul "Salvesta registreerimine". E-kirjaga saad registreerimise kinnituse. Lisaks saadame Sulle meeldetuletuse enne sündmuse toimumist.
- Mitteliikmed: loo endale konto, lisa oma kontaktandmed arve koostamiseks ning registreeru eelpool liikmetele toodud juhiste järgi.
- Registreerimise tühistamiseks logi kodulehele sisse, vali esilehel Kalendrist sündmus, kliki punasel nupul "Tühista registreerimine". E-kirjaga saad kinnituse registreerimise tühistamisest.
- Registreeringut on võimalik tühistada kuni koolitusele registreerimise sulgemiseni. Registreerimine sulgub automaatselt kohtade täitumisel või hiljemalt 5. novembril 2023.
*Registreerides koolitusele annad kinnituse, et oled tutvunud ja nõustud Eesti Siseaudiitorite Ühingu koolitustel osalemise põhimõtetega.
Lisateave
Küsimuste korral kirjuta ESAÜ koolituskoordinaator Deivile koolitus@siseaudit.ee