Koolitus: Protsesside kvalitatiivne ja kvantitatiivne analüüs -TARTUS

Protsessijuhtimise ja protsesside optimeerimise oskus peaks kuuluma iga juhi oskuste hulka, kuid ka siseaudiitoril võiks selles tegevuses olla usaldusväärse nõuandja roll. Tule kuula, milliseid meetodeid protsesside analüüsimisel kasutada.

14.01.2020 12:00

Protsess on tegevuste jada, kus vastastikku seonduvad ressursid ja tegevused, mis muundavad  sisendid väljundiks. Teisisõnu öeldes on protsess lisaväärtust loovate tegevuste järgnevus, mis toodab erinevatest sisenditest nõutava väljundi.

Miks protsessijuhtimise ja protsesside optimeerimise oskus kasuks tuleb:

  • allüksustes või tervet organisatsiooni hõlmavates protsessides peitub paljude organisatsioonide jaoks oluline parenduspotentsiaal, et tõsta efektiivsust.
  • uute tehnoloogiate ja meetodite nagu intranet, internet, andmelaondus, TQM jm kasutuselevõtt  eeldab organisatsiooni keskendumist protsessidele ja nende optimeerimisele.

Koolituse teemad:

1. Protsesside kvalitatiivne analüüs

  • Lisandväärtuse analüüs
  • Raiskamiste analüüs
  • Sidusrühmade analüüs
  • Algpõhjuste analüüs

2. Protsesside kvantitatiivne analüüs

  • Protsessi ajalise kestvuse analüüs
  • Ooteaegade analüüs

Lektor: Algis Perens, Protsessi- ja projektijuhtimise teabevara esimene peatoimetaja, HBP Koolitus OÜ juhatuse esimees, projektijuhtimise õppejõud. Algis on juhtimisalaste koolitus- ja konsultatsiooniprojektide läbiviimisega tegelenud alates 1994. aastast. Ta on projektijuhtimise metoodika PRINCE2® sertifitseeritud koolitaja. Alates 1998. aastast õpetab Algis Tallinn Tehnikaülikoolis rahvusvahelist turundust ja projektijuhtimist.

Osavõtutasu: ESAÜ liikmetele 90 EUR, teistele 130 EUR. Koostööpartneritele soodustused.
Osavõtutasu sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipause. Tasumine arve alusel hiljemalt peale koolitust.

Maht: 3,6 CPE. Ühingu liikme CPE punktid ja tunnistused kuvatakse tema profiilis menüüpunkti all "Minu üritused" (vajalik sisselogimine).

Registreerimine:

  • Liikmed: logi kodulehele sisse, vali esilehel Kalendrist sündmus ning kliki punasel nupul "Registreeru".  E-kirjaga saad kohe registreerumise kinnituse ja meeldetuletuse kaks päeva enne sündmust.
  • Osalemisest loobumisel logi kodulehele sisse, vali esilehel Kalendrist sündmus, kliki punasel nupul "Tühista registreerimine". E-kirjaga saad teate tühistamisest.
  • Mitteliikmed peavad registreerumiseks looma konto ja lisama oma kontaktandmed arve koostamiseks. Registreerumine eelpool kirjeldatud juhise järgi.

Koolituse detailne info SIIN.

Lisateave ja küsimused koolitus@siseaudit.ee

Alguskuupäev:
14.01.2020 12:00
Asukoht: Raekoja plats 1 / Ülikooli 7, Taru. Teaduse ja Kultuuri Sihtasutus Domus Dorpatensis Täidetud kohti: not configured (not configured jäänud)