Veebikoolitus: Projektijuhtimise meetodid ja projektide hindamine
Millest koolitusel räägime?
Lähtuvalt ettevõttest ja projektist on õige juhtimismeetodi valimine väga sageli see, mis määrab lõpuks projekti edukuse. Õiget meetodit valides peab teadma, millised on erinevate meetodite tugevad ja nõrgad küljed.
Projekti edukuse kolm kõige olulisemat näitajat on tulemus - kas me jõudsime kokkulepitud tulemuseni, aeg - kas me suutsime tähtaegadest kinni pidada ja raha - kas me tulime planeeritud eelarvega välja.
Peale nende näitajate on projektide võrdlemiseks ja edukuse hindamiseks veel hulgaliselt erinevaid näitajaid. Nende hulgast õige valiku tegemine ja järjepidev rakendamine võib oluliselt kasvatada projektide elluviimise efektiivsust.
Koolituse eesmärk on osalejatele anda ülevaade projektijuhtimise erinevatest meetoditest ja näitajatest, mida projektide hindamiseks kasutatakse.
Koolituse teemad
• Arendus- ja teostusprojektid
- Mida annab projektijuhile teadmine sellest, millist tüüpi projekti ta juhib?
- Millised on arendus- ja teostusprojekti elutsüklid?
• Projektijuhtimise meetodid
- Mis on klassikaline-, paindlik- (agiilne) ja hübriidne projektijuhtimine?
- Millised on projektijuhtimise erinevate meetodite tugevad ja nõrgad küljed?
- Kuidas valida õiget projektijuhtimise meetodit?
• Projektide hindamiseks kasutatavad näitajad
- Tulemuslikkuse näitarvud.
- Projekti analüüsimiseks kasutatavad näitarvud.
- Projekti protsessiga seotud näitarvud.
Lektor
Koolituse viib läbi Algis Perens - projektijuhtimise ekspert ja suure kogemusega koolitaja.
Algis on raamatute “Teenuste marketing” ja “Projekti juhtimine” autor ning Äripäeva Kirjastuse “Projekti- ja protsessijuhtimise käsiraamatu” põhiautor ja vastutav toimetaja.
Algis Perens õpetab projektijuhtimist ja rahvusvahelist turundust Tallinna Tehnikaülikoolis alates1998. aastast. Algis töötab koolitaja ja konsultandina 1994. aastast.
Päevakava
8.45 – 9.00 Kogunemine, koolituskeskkond liitumiseks avatud
09.00 – 10.30 I teemaplokk
10.30 – 10.45 Paus
10.45 – 12.15 II teemaplokk
Maht
Koolituse läbimine annab 3,6 CPE tundi. Koolitusel osaleja saab e-tunnistuse peale koolitust. Selle leiad ESAÜ kodulehelt oma kontolt menüüpunkti alt "Minu üritused" (vajalik on sisselogimine).
Toimumiskoht
Koolitus toimub MS Teams keskkonnas.
Osavõtutasu
ESAÜ liikmetele 100 eurot, teistele 160 eurot. Koostööpartneritele soodustused.
Osavõtutasu sisaldab koolitusmaterjale (tehakse osalejatele kättesaadavaks digitaalselt). Koolituse arve esitatakse registreerunud osalejatele hiljemalt 5 tööpäeva jooksul peale koolituse toimumist.
Registreerimine*
- ESAÜ liikmed: logi kodulehele sisse, vali esilehel Kalendrist sündmus ja kliki punasel nupul "Salvesta registreerimine". E-kirjaga saad kohe registreerumise kinnituse ja meeldetuletuse enne sündmust.
- Mitteliikmed (sh koostööpartnerid): loo endale konto, lisa oma kontaktandmed arve koostamiseks ja märgi ära ettevõte (meie koostööpartner), keda esindad ning registreeru eelpool toodud juhiste järgi.
- Registreerimise tühistamiseks logi kodulehele sisse, vali esilehel Kalendrist sündmus, kliki punasel nupul "Katkesta registreerimine".
- Registreeringut on võimalik tühistada kuni koolitusele registreerimise sulgemiseni. Registreerimine sulgub automaatselt kohtade täitumisel või hiljemalt 1 tööpäev enne koolituse algust!
*Registreerides koolitusele annad kinnituse, et oled tutvunud ja nõustud Eesti Siseaudiitorite Ühingu koolitustel osalemise põhimõtetega.
Lisateave
Küsimused saada palun ESAÜ koolituskoordinaator Deivile koolitus@siseaudit.ee